Postadres en bezoekadres (door de week):
Treslonglaan 90
2548 RP DEN HAAG
Email: info@BOEI90.nl


Locatie Zondagse diensten:
Wateringse Veld College
Missouri 1
2548 HT DEN HAAG


Rekeningnummer:
NL16 RABO 0320 381 358 t.n.v. Stichting BOEI 90 o.v.v. Gift BOEI 90


Leiderschapsteam:

Marriët van de Heuvel – marriet@BOEI90.nl
Liesbeth Laan – liesbeth@BOEI90.nl
Otto Mak – otto@BOEI90.nl
Lotte Santifort – lotte@BOEI90.nl
Rob Kruse – rob@BOEI90.nl
Jaap Veldhuijzen – jaap@BOEI90.nl

Het leiderschapsteam draagt de eindverantwoordelijkheid. Zij sturen de teamleiders van de verschillende disciplines (activiteiten) binnen BOEI 90 aan.

E-mailadres leiderschapsteam: leiderschapsteam@BOEI90.nl

Voor vragen en/of opmerking over de website, kunt u mailen naar communicatie@BOEI90.nl