Postadres:
Stavangerstraat 14
2548 JS DEN HAAG
Email: info@BOEI90.nl

Locatie zondagse bijeenkomsten:
Wateringse Veld College
Missouri 1
2548 HT DEN HAAG

Adres doordeweekse activiteiten:
BOEI 90 gaat verhuizen! Het pand aan de Treslonglaan 90 krijgt per eind december 2019 een andere bestemming. Op dit moment hebben we nog geen vaste nieuwe plek voor de doordeweekse activiteiten gevonden. We zijn hiermee volop bezig. Via de agenda op de website kun je in de tussentijd bijhouden op welke locatie de verschillende activiteiten plaatsvinden.

Rekeningnummer:
NL16 RABO 0320 381 358 t.n.v. Stichting BOEI 90 o.v.v. Gift BOEI 90

Buurtdominee:
Robin Bulsing – robin@BOEI90.nl

Leiderschapsteam:
Liesbeth Laan – liesbeth@BOEI90.nl
Otto Mak – otto@BOEI90.nl
Jaap Veldhuijzen – jaap@BOEI90.nl
Remco van der Wal – remco@BOEI90.nl
Nelleke Neveu – nelleke@BOEI90.nl

Het leiderschapsteam draagt de eindverantwoordelijkheid binnen BOEI 90. Zij sturen de teamleiders van de verschillende teams aan.

E-mailadres leiderschapsteam: leiderschapsteam@BOEI90.nl

Voor vragen en/of opmerkingen over de website kunt u mailen naar communicatie@BOEI90.nl